-Reklam-

         

-Reklam-

-Reklam-

-Reklam-

Hobi ve Eğlence

Cennet Mahallesi Komik Sahneler

-Reklam-

Cennet Mahallesi; bir neslin meşhur nostalji dizisidir. Bu içerikte Cennet Mahallesi dizisinden bir takım komik sahnelerin derlendiği bir takım videoları paylaşacağız.

Bu videolardan ilki, dizinin fırlama karakteri Beter Ali’nin yaptığı meşhur üç kağıtları ile ilgili:

-Reklam-

Diğer bir video da dizinin meşhur karakteri Yunus ile polis karakolu komiseri arasındaki trollleşmeler:

 Troll içerikler, eğlence yazıları, farklı bakış açılarıyla kadın-erkek ilişkileri, gezi ve hobi fikirleri, farklı konular ve değişik sürprizler için “Eğlence Kategorisi” adlı sayfaya göz atmayı unutmayın!

Technogezgin.com Bilgi
Cennet mahallesi komik sahneler” konulu yazımız hakkında eklemek istediklerinizi, sorularınızı ve (eğer varsa) yazıdaki yanlışları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bilgi güçtür, paylaştıkça büyür. Bu sebeple bu yazıyı da; yazının altındaki (logolu) paylaşım tuşlarını kullanarak gönül rahatlığı ile paylaşarak bize büyük bir iyilik yapabilirsiniz.

-Reklam-

Ana Sayfa: 
https://www.technogezgin.com/
Hayata Dair Özgün ve Kaliteli Yazılarımız: 
https://www.technogezgin.com/blog/

MrKaptanTR

Hacettepe Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği öğrencisi, aynı zamanda technogezgin.com internet sitesinin de kurucusu. Kafaları açan, bilgi hazinelerine değer katan, bakış açılarını adeta uçuran, “Vay be, adamlar bunu da mı yapmış?” dedirtecek cinsten içerikler üretmeye çalışan birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı