-Reklam-

         

-Reklam-

-Reklam-

-Reklam-

Hobi ve Eğlenceİlginç Bilgiler

Eşim / Sevgilim Beni Aldatıyor Mu?

-Reklam-

Eşim / sevgilim beni aldatıyor mu diye merak ediyorsanız karşınızdaki insanın size karşı olan sevgisini test etmenizi sağlayacak olan güzel yöntemleri bu yazıda paylaşıyoruz.

Bu yazıda yazanlar kadın erkek için farklılık göstermez. İster evlilik, ister 21. yüzyılın sevgililik ilişkilerinde uygulanabilir. Fakat baştan belirtelim ki bazı yerlerde yazanlar yapmacıklık ve iki yüzlülük içerir. Bu sebeple 21. yüzyılın daha doğru dürüst bile sürmeyen ilişkileri için daha uygundur.

-Reklam-

Unutmayın ki kişi birisini severken, onun yakınında iken onun olumsuz yönlerini görmez, birisi ona bunları göstermeye çalışsa bile görmezden gelmeye çalışır. İşte eşim veya sevgilim beni aldatıyor mu diye merak ediyorsanız, bu merakınızı giderecek hiç olmasa bile karşınızdakinin sizi ne kadar sevdiğini test edebileceğiniz kaliteli yöntemler burada. Haydi başlayalım!

Test: Eşim / Sevgilim Beni Aldatıyor Mu :)
Test: Eşim / Sevgilim Beni Aldatıyor Mu :)

Test: Eşim / Sevgilim Beni Aldatıyor Mu?

Hastalık Testi: Hastalanın, daha doğrusu hasta numarası yapın. Sizinle ilgileniyor mı, ne kadar samimi bunu test edin. Sizinle gerçekten ilgileniyor mu yoksa öyle gibi mi görünmeye çalışıyor?

Sizin için emek sarf ediyor mu, yoksa zaten siz yaparsınız diye mi bakıyor? İlacınız, vitamininiz yoksa alıp geliyor mu, bir ihtiyacınız varsa alıp geliyor mu? Bunları dikkatlice takip edin.

-Reklam-

Yardım Testi: Hayat yoğun bir süreç. Genellikle yakın bir süreçte acilen bitirilmesi gereken önemli işler, projeler, sunumlar da eksik olmuyor. İşte bu dönemlerden birisinde eşiniz / sevgilinizden onun yapabileceği cinsten bir yardım isteyin.

Sizinle ne kadar süre kalıp, size yardım ederken ne kadar özenli davrandığına bakın. Daha da önemlisi; bahane üretmek, başkasına paslamak, çabucak pes etmek, özensiz olmak kırmızı alarmdır.

Kıskançlık Testi: Baştan belirtelim bu test kesinlikle etik değildir, fakat 21. yüzyılda insanların farkında olmadan en sıkça başvurduğu yöntemdir. Yapacağınız şey, eşinizin veyahut sevgilinizin karşı cinsin yanında size ve diğerlerine karşı nasıl davrandığına bakmanızdır.

Başkalarının yanında size sıradan bir insan gibi mi davranıyor? Sizinle ve başkalarıyla ne kadar süre -ve hangi surat ifadesi ile- göz teması kuruyor, fiziksel teması var mı, konuşurken ayakta bile olsa ne kadar yakında duruyor? Bunları gözlemleyin.

-Reklam-

Eşim / Sevgilim Beni Aldatıyor Mu
Eşim / Sevgilim Beni Aldatıyor Mu

Sosyal Medya / Teknoloji Testi: 21. yüzyılın çöpçatanlık sitesi sosyal medyadır. Bu sebeple arada karşılıklı olarak birbirinizin sosyal medya hesaplarını incelemeyi teklif edin.

Bu kısma tepki verenler illaki çıkacaktır ama sosyal medyada profili ve mesajları aranıyor gibi mi, (şayet sevgili iseniz) yedekte tuttuğu birileri var mı veya sizden başkalarına nasıl bahsediyor… Bunları gözlemleyin.

Bunu neden yaptığımızı merak ediyorsanız “Sosyal Medya Bağımlılığı ile Kalabalıklar İçinde Yalnızlaşan İnsanlar” konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

Benzer bir durum teknoloji bağımlılığı etkisi altında, sevgiden saygıdan çok kendisini “1 tur daha” diyerek bilgisayar ve telefon oyunlarına kaptırmış kitle için de geçerlidir.

Amaç Testi: Fiziksel gücünüzden, arabanızdan, cüzdanınızdan, güzel olmanızdan, yakışıklı olmanızdan veyahut herhangi bir açıdan tatmin amaçlı faydalanılıyor mu? Bunları gözlemleyin. Maddi bir şey olması şart değil. Siz manevi bir “yara bandı” olarak da kullanılıyor olabilirsiniz.

-Reklam-

Bunu ise karşılıklı konuşmalarınızdan anlayabilirsiniz. Konuşmalar sürekli olarak o, ailesi, çevresi, duygusal hali, en önemlisi unutmadığı geçmiş aşkları üzerine mi oluyor? O zaman psikiyatr olarak kullanıyor olmanız olasıdır.

➽ Sonuç: Kusursuz eş veyahut sevgili yoktur. Yaş, cinsiyet, ülke fark etmez. Benzer testleri sizler de türetebilirsiniz. Ne kadar fazla falso varsa durumun o kadar vahim olması olasıdır ama kalkıp da burada kimse kimseye kesin yargılarla konuşamaz. Bu sebeple davranışları yorumlayarak doğruları bulmak konusunda top sizde :) Bu test sayesinde sadece şu iki şey hakkında yorum yapabilirsiniz:

1- Eşim / sevgilim beni aldatıyor mu?
2- Eşim / sevgilim beni ne kadar seviyor?

 Troll içerikler, eğlence yazıları, farklı bakış açılarıyla kadın-erkek ilişkileri, gezi ve hobi fikirleri, farklı konular ve değişik sürprizler için “Eğlence Kategorisi” adlı sayfaya göz atmayı unutmayın!

Technogezgin.com Bilgi
Eşim / sevgilim beni aldatıyor mu” konulu yazımız hakkında eklemek istediklerinizi, sorularınızı ve (eğer varsa) yazıdaki yanlışları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bilgi güçtür, paylaştıkça büyür. Bu sebeple bu yazıyı da; yazının altındaki (logolu) paylaşım tuşlarını kullanarak gönül rahatlığı ile paylaşarak bize büyük bir iyilik yapabilirsiniz.

Ana Sayfa: 
https://www.technogezgin.com/
Hayata Dair Özgün ve Kaliteli Yazılarımız: 
https://www.technogezgin.com/blog/

MrKaptanTR

Hacettepe Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği öğrencisi, aynı zamanda technogezgin.com internet sitesinin de kurucusu. Kafaları açan, bilgi hazinelerine değer katan, bakış açılarını adeta uçuran, “Vay be, adamlar bunu da mı yapmış?” dedirtecek cinsten içerikler üretmeye çalışan birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı