-Reklam-
Kariyer Önerileri

Satılık İnstagram Hesabı Nereden Bulurum?

Satılık instagram hesabı arayan ama satılık hesapları nerede bulabileceğini bilmeyenler için satılık hazır hesapların bulunabileceği satış platformlarının listesi ve hesap alırken dikkat edilmesi gerekenler listesi işte bu yazıda!

-Reklam-
 

Satılık instagram hesabı arayıp da bir türlü bulamayanlara en güvenilir şekilde hangi platformlardan satılık instagram hesabı bulabileceğini, hesap ticareti yaparken dikkat edilmesi gerekenleri, ayrıca gerçek ve sahte hesapları nasıl ayırt edebileceğinizi bu yazıda örneklerle anlattık.

Peki neden? Malumunuz; ortalık dolandırıcı ve para tuzağı tiplerle doluyken, üstelik insanların büyük bir çoğunluğu da bu konularda tecrübesiz olunca olan sizlerin parasına, emeğine ve en önemlisi de vaktine oluyor.

Eğer bir işletme veya kurum sahibi iseniz ve diğer insanlara açılmak istiyorsanız şüphesiz sosyal medya desteğine ihtiyaç duyarsınız. Tabi kişisel olarak yönetmek veya mini çaplı bir sayfa kurup para kazanmak isteyenler de cabası.

-Reklam-
Satılık İnstagram Hesabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler De Bu Yazıda!
Satılık İnstagram Hesabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler De Bu Yazıda!

Satılık İnstagram Hesabı Bulabileceğiniz Platformlar

1- HesapSat.Net

Hesap sat internet sitesi; instagram, youtube, facebook, twitter ve tiktok gibi sosyal medya hesaplarının aracılık usulü kullanılarak transferlerinin gerçekleştirildiği ve bu sayede hem alıcının hem de satıcının korunduğu güvenilir bir pazar yeridir.

Eğer piyasadaki dolandırıcılardan korkuyorsanız veya onlardan bıktıysanız bu site özel güvenlik önlemleri ile size adeta bir ilaç gibi gelecek. Ayrıca siz hesabı satın aldıktan sonra atanan özel moderatör satıcıdan gerekli bilgiler alıp hesabın devrini sağlanıyor. Tabi hesapların;
✅ Giriş bilgileri kontrolü
✅ Kurucu e-postası kontrolü
✅ Gerçek takipçi oranı kontrolü
✅ Şüpheli işlem kontrolü

Gibi hayati önemdeki kontrolleri de yapılıyor ve raporlanıp size sunuluyor. Yani anlayacağınız, bu platform diğerlerine nazaran daha güvenli. Eğer detaylı bilgi almak isterseniz, sizi doğrudan bu platforma alalım:
Site Adresi: https://hesapsat.net/

-Reklam-
HesapSat.Net ile Satılık Sosyal Medya Hesapları Bulabilirsiniz
HesapSat.Net ile Satılık Sosyal Medya Hesapları Bulabilirsiniz

2- R10.Net

Bilindik ve köklü bir sitedir. Dolayısı ile güvenilir bir platformdur. SEO konusunda olmasa da bu konuda genellikle işinin ehli insanlar toplanıyor. Dolandırıcı oranı neredeyse diğer platformlara göre az.

Burada üstelik sadece satılık instagram hesabı değil; takipçi panelleri gibi birbirinden farklı uygulamaları veya takipçi kasma, beğeni, yorum, video izlenme, hikaye görüntülenme satışı gibi değişik hizmet satışlarını bulabilirsiniz.

Burada ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken tek şey, satış konusunun altındaki referanslara ve yorumlara bakmanızdır. Bir de satıcının profilinden onun hakkında yapılmış olumlu / olumsuz geri dönüşleri de görebiliyorsunuz. Bunlara bakarak nereden alacağınıza kendiniz gönül rahatlığı ile karar verebilirsiniz.

-Reklam-

Site Adresi: https://www.r10.net/instagram/

3- WmAracı.Com

Bu da yine bilindik ve köklü bir sitedir. R10.net için dediklerimiz burası için de geçerlidir. Yine burada da çeşit çeşit hesap satışı, beğeni, takipçi, yorum, izlenme veyahut bunları toplu halde yapmanızı sağlayacak panel satışlarını bulabilirsiniz. Piyasanın nabzını genellikle bu iki site tutar.

Burada ticaret yaparken yine satış konusunun altındaki referanslara ve yorumlara göz atmanız konusunda sizleri şimdiden uyarıyoruz.

Site Adresi: https://wmaraci.com/forum/instagram.html

-Reklam-

4- İnstagram Hizmet Firmaları

Doğrudan instagram hizmetleri sunan çeşitli firmalar vardır. Eğer çevrenizde bu işlerle uğraşan kişilerin sizlere önerdiği bir firma varsa, onların aracılığı ile bir satılık instagram hesabı bulabilirsiniz.

Tabi, benzer işlemleri üstteki iki sitenin aracılığı ile de yapabilirsiniz. Ama bu firmalar; yatırım yapıp site kurdukları ve gizlilik sözleşmeleri vs. olduğu için size kolay kolay kazık atamazlar. Aksi taktirde yasal olarak başları çok daha beter ağrıyacaktır.

Fakat bu firmaların çalışma mantığını anlayıp, pazarlama amacıyla yapılan 2-3 söz oyununa kanmamak adına “İnstagram Takipçi Siteleri Ne Kadar Güvenilir” konulu yazımızı okumalısınız.

Nasıl İnstagram Hesabı Satın Alınır? - Rehber
Nasıl İnstagram Hesabı Satın Alınır? – Rehber

5- Satılık İnstagram Hesabı – Son Çare…

Eğer bu üç yönteme bakıp tatmin olamadıysanız veyahut tam manası ile istediğinizi bulamadı iseniz, piyasa pahallı bu parayı hak etmiyorlar diyorsanız size son bir önerimiz daha var.

-Reklam-

Takipçi Kasma & Takipçi Arttırma Yolları” konulu yazımızdaki etkili, pratik ve kolay yöntemleri uygulayarak tamamen doğal ve organik bir şekilde büyüme yakalamanız mümkün. Üstelik bu yöntemin bir güzelliği daha var, hedef kitleniz ile büyüme yakalamış olacaksınız.

Örnek: Mesela satılık instagram hesabı arayıp, moda konulu satılık bir hesap alırsanız onu kıyafet satışı veyahut moda konulu paylaşımlar haricinde kullanmanız halinde istediğiniz etkileşimi alamazsınız. Tabi hesabın sahte takipçiyle büyütülmediğini farz ediyoruz.

Sahte (Fake) ve Gerçek (Real) İnstagram Hesabı Örnekleri
Sahte (Fake) ve Gerçek (Real) İnstagram Hesabı Örnekleri

Ama kalkıp da biraz üstteki takipçi kasma yazısındaki yöntemleri uygularsanız doğrudan hedef kitleniz ile büyüme sağlamış olacaksınız. Yani en ciddi verimi bu şekilde alabilirsiniz. Sonrasında bu hesabı;

— Popülerlik için mi
— Pazarlama için mi
Al sat işleri için mi
— Sosyal medya yönetimi için mi
— Para kazanmak için mi
— Başka bir amaç için mi kullanırsınız, orası tamamen size kalmış.

-Reklam-

Satılık instagram hesabı bulduktan sonra, bu hesap aracılığıyla nasıl para kazanabileceğinizi örnekler üzerinden öğrenmek istiyorsanız “İnstagram’dan Para Kazanma Yöntemleri” konulu rehberimize göz atabilirsiniz.

Örnek: Satılık İnstagram Hesabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Örnek Satılık İnstagram Hesapları
Örnek Satılık İnstagram Hesapları (1-2)

Olayın anlaşılması için, örnekler üzerinden gidelim. Mesela 1 numaralı hesap alınmaya değer iken, 2 numaralı hesap satın alınmamalıdır. Çünkü ilk hesapta beğeni oranı ve kitle analizi yapabileceğimiz gönderiler varken ikinci hesapta bunlar yoktur.

Hesaptaki twitter linki, içten açıklayıcı mesaj da cabası. Peki satılık instagram hesabı alırken başka nelere dikkat edilmelidir diyorsanız gelin devam edelim.

Hesap Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

.#. Hesaptaki gerçek ve sahte (bot) takipçi oranları öğrenilmelidir. Elbette sahte takipçiler olabilir ama salt çoğunluğun gerçek takipçiler olması gerekmektedir.

-Reklam-

.#. Ayrıca hesaptaki gönderileri beğenen kitle analiz edilmelidir. Çoğunluk sahte (bot) hesaplar ise, takipçilerin çoğunun sahte olması olasıdır. Peki bunu nasıl anlayacağız? Takipçilere ve özellikle gönderileri beğenen / yorum yapan profillere bakacağız;

— Profil resmi olmayan,
— Gönderisi olmayan,
— Hesap biyografisi olmayan,
— Takip ettiği hesap sayısı onu takip eden hesap sayısından az olan hesapların sahte olması olasıdır. Mesela;

Takip Sayısı Dengesiz Şekilde Fazla Olan Satılık İnstagram Hesaplarından Uzak Durulmalıdır
Takip Sayısı Dengesiz Şekilde Fazla Olan Satılık İnstagram Hesaplarından Uzak Durulmalıdır

.#. Hesabın takipçi sayısı fazla ama gönderilerin aldığı etkileşim düşük ise (%1 gibi) o hesap kesinlikle satın almaya değmez. Hesabın gölge yasağı (shadowban) almış olması olasıdır.
(Ayrıca Bakınız: Shadowban: Beğenilerdeki Anormal Düşüklük)

.#. Elden ödeme yapmayın. Ortada kanıt olması adına, “@hesapadi adındaki satılık instagram hesabı için ücret” gibi bir not düşerek, elektronik yollardan para gönderimi yapın.

-Reklam-

.#. Hesabın ilk mail adresini o mailin şifresi ile beraber almanız gerekir. Nasıl olsa maili değiştiririm bir şey olmaz demeyin, yine ilk maile bildirim gidiyor. Eğer satıcı size “ilk maili unuttum, bir şey olmaz” tarzında bir şey diyorsa oradan uçarak uzaklaşın.

Satılık İnstagram Hesabı Alırken Güvenlik Amaçlı Hesabın İlk E-Postasını Almayı Unutmayın
Satılık İnstagram Hesabı Alırken Güvenlik Amaçlı Hesabın İlk E-Postasını Almayı Unutmayın

.#. İnstagram hesabını gizli duruma alıp, ardından gönderi paylaşarak beğenilerin gerçek mi sahte mi olduğunu da kolayca anlayabilirsiniz. Nasıl mı? Gizli özelliğe alınmış profillere dışarıdan izlenme ve beğeni gönderilemediği için paylaşımlar en doğru sonucu verecektir.

.#. Hesabı aldıktan sonra, şifreyi değiştirmeyi ve takipçi kaybını en aza indirmek adına düzenli olarak paylaşım yapmayı unutmayın.

➽ Şifre konusunda “Kolay Hatırlanan ve Zor Kırılan Şifre Oluşturma Rehberi” konulu yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer üşengeç iseniz de kendi yapımımız olan “Şifre Oluşturucu Program” bu konuda işinizi görecektir.

Uyarı: Bu yazı bilgi vermek amacıyla yazılmıştır. Bu yazıda bahsi geçen platformlardaki olası dolandırılma başta olmak üzere kötü niyetli hadiselerden kesinlikle technogezgin.com sorumlu değildir.

Technogezgin.com Bilgi
Satılık instagram hesabı” konulu yazımız hakkında eklemek istediklerinizi, sorularınızı ve (eğer varsa) yazıdaki yanlışları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bilgi güçtür, paylaştıkça büyür. Bu sebeple bu yazıyı da; yazının altındaki (logolu) paylaşım tuşlarını kullanarak gönül rahatlığı ile paylaşarak bize büyük bir iyilik yapabilirsiniz.

-Reklam-

Ana Sayfa: 
https://www.technogezgin.com/
Hayata Dair Özgün ve Kaliteli Yazılarımız: 
https://www.technogezgin.com/blog/

Yazar: MrKaptanTR

Hacettepe Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği öğrencisi, aynı zamanda technogezgin.com internet sitesinin de kurucusu. Kafaları açan, bilgi hazinelerine değer katan, bakış açılarını adeta uçuran, “Vay be, adamlar bunu da mı yapmış?” dedirtecek cinsten içerikler üretmeye çalışan birisi.

4 Yorum

  1. Ellerinize sağlık, bilgilendirici bir yazı olmuş. Özellikle hesap alırken dikkat edilmesi gerekenler kısmı çok faydalı olmuş.

    1. Dostum hesapları direk satın alıyoruz dimi aldığımızda bize şifre ve hesabım adını mı söylüyor? Bu iş tam olarak nasıl oluyor?

      1. Hocam şöyle, yazıda anlatılan kriterlere göre bir hesap ve güvenilir bir satıcı buluyorsun. Hesap hoşuna giderse, daha sonra satıcıyla ücret konusunda anlaşıp onun banka hesabına para yolluyorsun, o da e posta şifre ve hesap adını veriyor. Eğer dolandırıcıya denk gelirsen ver mahkemeye :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı