-Reklam-

         

-Reklam-

-Reklam-

-Reklam-

Hobi ve Eğlence

Tavuk Oyunu (Sinir Olma Garantili)

-Reklam-

Tavuk yakalama oyunu ve kazananı olmayan tavuk oyunu ile karşınızdayız! Hani bazı oyunlar vardır; sizi sinir eder, sizi sinir ettikçe de kendine çeker. İşte bu sinir olma garantisini, size bu iki mini oyun için de veriyoruz.

Merak etmeyin, 2 oyun toplasanız 5 dakikanızı bile almayacak. Ayrıca baştan uyaralım, yüksek ihtimalle bu 5 dakikalık süre zarfında, bu iki tavuk oyunu çoğumuzun IQ seviyesini diplere çekecek. Lafı uzatmadan mini oyuncuklara geçelim.

-Reklam-

1- Tavuk Yakalama Oyunu

Oyundaki Amaç: Yazının biraz ilerisine eklediğim 8 saniyelik videoda videoyu durdurup devam ettirmek suretiyle, koşan tavuk ile kara kalem ile çizilmiş tavuk portresini tıpkı şu resimdeki gibi üst üste getirmeniz gerekiyor:

Tavuk Oyunu - Amaç
Tavuk Oyunu – Amaç

8 saniyeniz var ve bu sürede tavuk, kara kalemle çizilmiş portrenin üstünden tam olarak 9 kez geçiyor. Yani bu dikkatli ve temkinli olursanız 9 farklı hakkınız var demek. Şansınızı denemek ister miydiniz? O zaman sizi şu videoya alalım:

2- Kazananı Olmayan Tavuk Oyunu

Sıra, gerçekten troll amaçlı yapılmış ve kişinin sinirini kısa süreliğine de olsa bozmayı başaran oyuna geldi. İlginçtir ama bu oyunun mantıken kazananı yoktur. Nasıl mı? Bunu açıklamadan evvel; haydi bir de siz kazanmayı deneyin :)

-Reklam-

Oyundaki Amaç: Yazının ilerisindeki bir tavuk resmi var. İşte o resimdeki tavuğa bakmamanız gerekiyor. Tavuğa bakıp bakmadığımı nereden anlayacağınızı endişe etmeyin, eğer bakarsanız zaten kaybettiğinizi anlıyorsunuz merak etmeyin. Şansınızı denemek mi istiyorsunuz? Hay hay; haydi gelin bir de siz deneyin:

Tavuk Oyunu: Tavuğa Bakma
Tavuk Oyunu: Tavuğa Bakma

Öhöm, öhöm… Öncelikle içinizdeki hakaret içeren cümleleri unutun, zira sizi uyarmıştık :) Anlamayanlar için ayrıca açıklamak gerekirse, kişi tavuğa bakmazsa oyunu kazandığını anlayamadığı için oyunun mantıken bir kazananı olmuyor.

Evet, bunu “tavuğa bakma” gibi bir emir cümlesi aracılığıyla ters psikolojiyi kullanarak hangi sivri zekalı kardeşimiz yapmış bilemiyoruz. Velhasıl, bu sebeple aşağıda yorumlarda lütfen yaratıcılığınızı konuşturarak “Hangi tavuğa?” gibi sorular sormayın :)

Troll içerikler, eğlence yazıları, farklı bakış açılarıyla kadın-erkek ilişkileri, gezi ve hobi fikirleri, farklı konular ve değişik sürprizler için “Eğlence Kategorisi” adlı sayfaya göz atmayı unutmayın!

-Reklam-

Technogezgin.com Bilgi
Tavuk oyunu & tavuk yakalama oyunu” konulu yazımız hakkında eklemek istediklerinizi, sorularınızı ve (eğer varsa) yazıdaki yanlışları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bilgi güçtür, paylaştıkça büyür. Bu sebeple bu yazıyı da; yazının altındaki (logolu) paylaşım tuşlarını kullanarak gönül rahatlığı ile paylaşarak bize büyük bir iyilik yapabilirsiniz.

Ana Sayfa: 
https://www.technogezgin.com/
Hayata Dair Özgün ve Kaliteli Yazılarımız: 
https://www.technogezgin.com/blog/

MrKaptanTR

Hacettepe Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği öğrencisi, aynı zamanda technogezgin.com internet sitesinin de kurucusu. Kafaları açan, bilgi hazinelerine değer katan, bakış açılarını adeta uçuran, “Vay be, adamlar bunu da mı yapmış?” dedirtecek cinsten içerikler üretmeye çalışan birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı