-Reklam-

İletişim

-Reklam-
 

Aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Merak etmeyin, mesajda belirtmeniz halinde yazdıklarınızı sadece biz göreceğiz. Lütfen gerçek bir e-posta adresi kullanın veya mesajın içerisinde size geri dönüş yapabileceğimiz bir kanalı (e-posta adresi, sosyal medya hesabı ve benzerini) belirtin.

Ana Sayfaya Dönmek İçin: https://www.technogezgin.com/
Güncel Yazıları Okumak İçin: https://www.technogezgin.com/blog/

14 Yorum

 1. Merhaba,

  Sitenizde bulunan index hızı arttırma içeriğinden speedcheck_org internet adresi için bir kelime veya kelime öbeğine ücreti mukabilinde daimi kalıcı 1 adet do follow link almak istiyorum. Ücret ve diğer detaylar hakkında beni bu adresten bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

  İyi çalışmalar dilerim,
  Metehan

  1. Hocam öncelikle ilginiz için teşekkürler
   Maalesef ki sitenin kalitesini (pagerank) değerini düşürdüğü için bağlantı satmıyoruz :)

 2. merhaba lütfen iletişim sağlarmısınız site adınız kullanılarak dolandırıcılık yapılmaktadır.

  İlgili kişi hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur. Sizlere de bilgi vermek isteriz.

 3. Arkadaşlar kesinlikle itibar edip güvenipte iş yapmayın bunlar oohoo dolandırıcılığın kitabını yazmıslar az önce benim ile bu sitenin sahibi 0544 212 4800 numaralı telefondan whatsapp dan iletişime geçti ve üyelik alımı olmayan bir siteden bana ulaşıp benim üyeliğimi satın almak istedi ve malum devir calısamıyoruz nakit ihtiyacımız var maddiyat durumlarımızda hayli kötü bir durumda şuanda.. herneyse üyelik hesabı için 50tl e anlaştık benim amacımda şuydu: askerde kardeşim var parası bitmiş ve benden biraz para istedi bende bu çakala güvendim 75tl kendi cebimde, bankamda olan para birde bu atacaktı 50tl 125tl olacaktı hesabımda ve olan parayı kardeşime gönderecektim gerek 3-5 gün gerek 1 hafta idare edebilmesi için bu şeref yoksunlarına hesabı teslim ettim fakat 4 saat önce bana gönderiyorum parayı 5 dakikaya hesapta diyince bende bunun sözüne inanıp kardeşimi arayıp birazdan atıcam abicim paranı istediğini alırsın bir yerden para gelicek 5 dakikaya bende sana atarım dedim hayır şeref yoksunu namussuz herifler hem beni dolandırdılar hem bunu 50tl için yaptılar hemde 4 saattir bana sürekli atıyorum kardeşim 5 dakikaya hesapta hakkını helal et biraz gecikti kardeşim attım kardeşiim tüh atamadım 2 dakkaya hesapğta kardeşim diye diye 4-5 saat oldu hala gönderecekler paramı 5 dakikaya hesapta dediği muhabbet oldu 4-5 saat hala atacaklar hayır en azından atıyorum attım gönderiyorum deme yani şerefsiz namussuz senin yüzünden düştüğüm girdiğim konumu anlatamam… Allah belanızı versin 50tl için yaptığınız muhabbete bakın haram zıkkım olsun inşALLAH…

  1. dava edin hocam, sizin haricinizde bir firma dava ediyor. ben de adımızı kötüye kullanmasından ötürü dava edeceğim

  1. Hocam merhabalar,
   Tek başına e-ticaret yetmez. Daha doğru bir ifade ile e-ticareti de oluşturan bileşenler var. Geleneksel pazarlama + dijital pazarlama, programlama (özellikle web programlama), hitabet, SEO, içerik yönetim sistemleri (WordPress vb.), psikoloji ve sosyoloji (hangi ürünün hangi dönemin hangi saatlerinde satılacağı vb.) gibi şeyleri de üst düzeyde bilmeniz gerekiyor ki başarılı olasınız. Mesela SEO bilmezseniz arama motorundan ziyaretçi çekemezsiniz. Paranız var diyelim, SEO’yu es geçtiniz. En azından dijital pazarlama (ve hitabet + psikoloji) bilesiniz ki en mantıklı şekilde en düşük maliyetle reklamlardan kullanıcı çekesiniz. Ve hatta çektiğiniz kullanıcıya ürünü pazarlayıp o ürünü almak istemesini sağlayabilesiniz. Bu örnekler uzar gider ama ana mantığı anlatabildiğimi farz ediyorum. Özetle bu devirde hiçbir şey tek başına yetmez. Her şey iç içe geçmiştir ve en alakalı, en çok yetenek gerektiren bu tarz şeyleri de öğrenmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı